Ana sayfa Öne Çıkanlar Star TV’den Asker Dizisi: Söz

Star TV’den Asker Dizisi: Söz

0
PAYLAŞ

Star TV dizilerine bir yenisini daha ekledi. Dağ filminin gördüğü talep dizi dünyasını da etkiledi. FOX’taki Savaşçı’nın ardından Star da Söz adlı Özel Kuvvetleri anlatan bir dizi ile seyircilerine sürpriz yaptı.

Dizinin yapımcılığı Timur Savcı ve Burak Sağyaşar ortaklığındaki TIMS&B. Bu aynı zamanda firmanın ilk işi.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu ise Ethem Özışık’ın yazdığı ve bir Özel Kuvvet Timi‘nin hikayesini konu alan ‘Söz‘ dizisinin çekimleri ise tüm hızıyla devam ediyor.

‘Söz’ Dizisinin Konusu

Bir çatışmanın ortasında yüze yakın teröristin arasında kalan Özel Kuvvetler Timi‘nin on iki mensubu, bu umutsuz anın içinde ve ölümün kıyısındayken, komutanlarına hayatta kalacaklarına ve görevi tamamlayacaklarına dair ‘Söz‘ veriyor. Dizinin adına da gönderme yapan tanıtım, izleyenler tarafından büyük ilgi gördü.

Yayın tarihi belli olmayan dizinin tanıtım fragmanında zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş, Volkan Uygun canlandırıyor.

Yeni dizi Söz yakında Star‘da.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız