Ana sayfa Fazilet Hanım ve Kızları Star’dan Yeni Dizi: Fazilet Hanım ve Kızları

Star’dan Yeni Dizi: Fazilet Hanım ve Kızları

0
PAYLAŞ

Star TV‘de bir yeni dizi daha başlıyor. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi 25 Mart Cumartesi 20.00‘da Star‘da başlıyor.

Dizinin Konusu

Kızları için her zaman her şeyin en iyisini isteyen bir annenin hikayesinin anlatıldığı dizi merakla bekleniyor. Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği, hikaye ve senaryosu Sırma Yanık’a ait olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu oturuyor.

Ömrünü zengin bir hayat hayaliyle sürdüren ve bu kilitli yola ulaşmanın anahtarını kızlarında gören, Fazilet Hanım karakterini canlandıran Nazan Kesal’in gerçekçi oyunculuğu daha ilk tanıtımda hikayenin sürükleyici etkisini hissettirdi.

Fazilet Hanım’ın kızları üzerinden hayatına olan öfkesini ve geçmişi ile hesaplaşmasının onları ihtişamlı “Egemen Yalı’sının” tam da ortasına nasıl sürükleyeceği ise izleyiciler için merak konusu.

Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol’un yer aldığı ‘Fazilet Hanım ve Kızları‘ merakla bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız