PAYLAŞ

George Of The Jungle – Disney Channel Saat: 19.45

Absürt Tarzan hikayesi gibi bir şey; maymunlar tarafından ormanda büyütülmüş George`un Ursula tarafından bulunması ve Amerikaya getirilip modern hayata sokulması komik bir dille anlatılıyor.
___

İmkansız Olasılık – TRT 1 Saat: 20.00

İmkansız Olasılık okuduğu liseye yıllar sonra öğretmen olarak gelen Tarık öğretmen’in acı anılarını ve kaybettiklerini yeniden hatırladığı o semtte okuldaki öğrencilerini kurtarma hikayesidir. Karşılaştığı “İmkansız Olasılık” denebilecek olaylara karşı matematik öğretmeni Tarık umudunu hiç kaybetmeden aynı yolda ilerler. Bonzai belasına kapılmış sürüklenip giden öğrencilerine birer değer olduklarını onları kazanarak gösterir. Herkesin umudunu kestiği bu öğrenciler Abdullah, Fatma, İsmail, Reis ve daha birçoğu öğretmenleri Tarık sayesinde kendilerinin farkına varırlar. Bir matematik öğretmeni yalnızca matematik dersi vermenin ötesine geçer ve onların adeta hayat dersinden geçmelerini sağlar. İmkansız Olasılık hayatın yalnızca size söylenenlerden ibaret olmadığının ve kötülüğün siz istediğiniz sürece sizi ele geçirebileceğinin, buna karşı koymanın sizin elinizde olduğunun en güzel örneğini bir matematik öğretmeninin hikayesi üzerinden anatmaya çalışmaktadır.
___

Hızlı ve Emekli 2 – Show TV Saat: 20.00

Emekli CIA ajanlarının Avrupa’daki düşman avı sürüyor… Eski CIA ajanı Frank Moses emekli olmuştur ve son görevde birlikte çalıştığı arkadaşı Marvin Boggs iddialara göre bu esnada hayatını kaybetmiştir. Bu söylentiler esnasında Frank, kendisinden bir konu hakkında bilgi almaya gelen FBI ajanlarıyla karşılaşır. FBI, yirmi beş yıl önce kullanılan ve o andan itibaren ortadan kaybolan bir nükleer silahla ilgili bilgi toplamaya çalışmaktadır. Nightshade isimli bu görevi araştırmaya ikna olan deneyimli ajanlar, tehlikeli teröristler ve özen ajanlarla mücadele edecekleri bir dünya turuna çıkarlar.
____

Saplantı – TV 2 Saat: 22.00

Nickie, karısından karmakarışık bir boşanma sürecinde New York’tan Pennsylvania’da küçük bir kasabaya taşınır. Burada tesadüf eseri bir evin mutfak penceresinde gördüğü 23 yaşındaki Jenny Thierolf’u saplantılı bir şekilde gözlemlemeye başlar. Onun mutluluğunu kendi mutsuzluğunu hafiflettiğini düşünür. Bir gece Jenny Nickie’yi fark eder ve tanışırlar. Jenny’nin nişanlısı durumu öğrenir ve bundan sonra bireyler için yıkımlar başlamaktadır.
___

Özgürlük Yemini – Show TV Saat: 22.15

Rochester Kalesi, İskoç Klanı tarafından tehdit altındadır. Prens Hubert, topraklarını korumak için kuzeni Guy’dan yardım ister. Paralı askerlerden küçük bir ordu kuran Hubert ve Guy, İskoçlar ile ölüm kalım mücadelesine girerler.
___

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız