Ana sayfa Öne Çıkanlar Vatanım Sensin’de Leon Gerçeklerle Yüzleşiyor

Vatanım Sensin’de Leon Gerçeklerle Yüzleşiyor

0
PAYLAŞ
Vatanım Sensin heyecan dolu 23. bölümüyle ekrana geliyor. Yeni bölümün 2. fragmanı yayında!
Vatanım Sensin’in geçen bölümünde neler oldu?

Hilal kalbini iyice Leon’a kaptırmışken, onun ablası Yıldız ile evleneceğini öğrenince yıkılır. Bu haberin içinde oluşturduğu çöküntüden dolayı kendini mutluluğu imkansız bir rüyanın içindeymiş gibi hisseder. Leon’a duyduğu kızgınlığı Halit İkbal takma adıyla kaleme aldığı yazısında dile getirir. Hastaneye gelen Leon’un Hilal’le yüzleşmesi oldukça sert geçer. Leon, Hilal’in gönlünü tekrar kazanmak istese bile Hilal artık böyle bir birlikteliğin mümkün olmadığını ve artık gözünün açıldığı söyler.

Vatanım Sensin’in 23. bölümünde neler olacak?

Mustafa Kemal Paşa’nın Sivas Kongresi’nde aldığı kararlar İzmirlileri harekete geçirir. Eldeki silahların İzmir’den Afyon’a ulaştırılması gerekmektedir. Cevdet ile Yüzbaşı Yakup yeni bir plan yaparlar. Bu plana göre, silahlar Afyon’a gönderilecek olan yardım trenine yüklenerek taşınacaktır. Yüzbaşı Yakup’da her ihtimale karşın Azize ve çocuklarını korumak için hazırlık yapar.

Kumandan Vasili ise, silahların yüklü bulunduğu sandıkların açılmasını emreder. Emre uyan Leon sandıkları açar ve silahlarla burun buruna gelir. Bu durum karşısında Yüzbaşı Yakup, Leon’u vurmaktan çekinmeyecek.

Vatanım Sensin 23. bölüm fragmanı

Vatanım Sensin heyecan dolu bölümleriyle perşembe akşamları saat 20.00‘da, Kanal D‘de izleyiciyi ekranlara kilitliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız