Ana sayfa Diziler Vatanım Sensin’de Tevfik ve Azize’nin Durumu Ne Olacak?

Vatanım Sensin’de Tevfik ve Azize’nin Durumu Ne Olacak?

0
PAYLAŞ
Perşembe akşamlarına damga vuran, tarihi dizi Vatanım Sensin’in birinci fragmanının ardından ikinci fragmanı da yayınlandı. 22. bölümün 2. fragmanı seyircilere önemli ipuçları veriyor. 

Dizi, geçen haftaki bölümünde nefes kesen bir sahneyle bölüme son vermişti. Geçen bölümde, özellikle Cevdet’in sarf ettiği sözler akıllara ‘Tevfik ve Azize evlendi mi?‘ sorusunu getirmişti. Senaryonun gidişatına bakılırsa bu akşam enteresan sahnelere şahit olacağız. Vasiyetin aslını bilen, Paşa’nın sağ kolu Yavuz, Cevdet’le görüşmek ister.

Diğer taraftan Tevfik ise, Cevdet’in gerçek yüzünü öğrendikten sonra eline geçirdiği kozu akıllıca kullanır.

Vatanım Sensin’in 22. bölümünde neler yaşanacak?

Cevdet; Eşref Paşa’nın, vasiyetinin vaziyetini öğrenebilmek için her yolu dener. Vasiyette ne yazdığından haberdar olan, Paşa’nın sağ kolu Yavuz’da Cevdet’le görüşmek ister. Tevfik ise, Yavuz’un aleyhine elinde bulundurduğu kozları bu kez iyi değerlendirecektir. Öte yandan Sivas Kongresi’nde alınan kararlar şehirde yavaş yavaş duyulmaya başlar. İngiliz casusu Charles yeni planlar yapmaya koyulur.

Azize’nin ise aklı karışıktır. Zira Cevdet onu öptükten sonra pusulayla ilgili birtakım sorular sormuştur. Hilal ise, Leon’a karşı hissettiği bütün duygularını tüm gücüyle bastırmaya çalışırken, Yıldız çoktan Kumandan Vasili’nin sürpriz açıklamalar yapacağı resepsiyona hazırlanmaya başlamıştır.

Vatanım Sensin 22. bölüm fragmanı

Vatanım Sensin 22. bölümüyle bu akşam saat 20.00‘da, Kanal D‘de izleyicilerle buluşacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız